Blog

Fantastická rodinná dovolenka

Chcete si užiť fantastickú rodinnú dovolenku?

Hitom tohto leta je zážitkovo – poznávacia dovolenka FAMILY BUILDING <3 MILUJEME SLOVENSKO

image001

Keďže kladieme dôraz na rozvoj detí a mládeže a na zmysluplné trávenie voľného času s rodinou, pripravili sme pre vás a vaše deti v spolupráci so Školou šťastného života úžasný 4- dňový pobyt v prekrásnej prírode Belianskych Tatier a Pienin.

Vďaka príbehom a legendám spoznáme našu krajinu. Čakajú nás neopakovateľné chvíle plné zábavy, budeme sa učiť to, čo nás v škole nenaučia.

 

Nová bitová mapa

 

Celý program a informácie si môžete pozrieť tu

 

Rozumieme deťom podporuje hlavné myšlienky Family Building, ktorými je spoločne strávený čas s rodinou a spoznávanie krás Slovenska. Budem vás sprevádzať ako delegát prírodou a po stopách Levočskej bielej pani, poplávam s vami za legendou o Cypriánovi, pomôžem vám nájsť bájny poklad na Spišskom hrade a veľa iného… Čakajú vás tímové aktivity, aby sme sa navzájom lepšie spoznali, kopec zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

 

Máte sa na čo tešiť! 

Ja sa teším na vás a veľa nových zážitkov, Nelka <3

 

#rozumiemedetom #ozsilarozvoja 

Rozumieme deťom

Pretože veríme, že na prekonanie väčšiny problémov stačí kvalitne strávený čas s dieťaťom.

vizitka-rgb-zadna-strana-kopia-2

Bc. Petra Ragas (Kubešová) alias NELKA - profesiou lektor a mentor, s deťmi bláznivý animátor, koordinátor akcií osobného rozvoja pre deti, mládež a dospelých. - vyštudovala som animátorstvo, andragogiku a sociálnu prácu.  - venujem sa zážitkovému rozvoju detí, mládeže i dospelých. Aby ste aj vy objavili svoj potenciál! Autorka projektu „Rozumieme deťom“. - utužujem vzťahy. A to najmä rodičov a ich detí alebo priateľov navzájom. Podpora osobného rozvoja detí, ale tiež ich rodičov považuje za kľúčový v ich vývoji! ♥ - nielen deti sa učia viacerými zmyslami naraz a učenie ukryté v hre ich baví - platí to pre všetkých. ☺ Preto sú naše workshopy interaktívne, zamerané na komunikáciu a rozvoj. - vďaka skúsenostiam s veľkým počtom detí mám priestor skúšať, čo u detí funguje. Zistila som, že na prekonanie väčšiny problémov stačí kvalitne strávený čas s dieťaťom. Hlbšie pochopenie jeho túžob, motivácií, obáv a poskytnutie viac pozornosti. Pokiaľ deti nemajú dostatok pozornosti, prejavujú to pre nás často neprijateľne.  Zúčastňujem sa takmer všetkých akcií a pobytov, vymýšľam nové a nové aktivity, s tímom prepájame srdiečka detí i dospelých, poukazujeme na balans v rodine. Vzdelávam druhých – ale najmä seba. :)

No Comments
Post a comment