Blog

Ako komunikovať jazykom lásky svojho dieťaťa – Košice

Prejavujete lásku svojmu dieťaťu tým správnym spôsobom?

Ste si vedomí, ktorý jazyk vašu lásku vyjadruje tak, aby ju dieťa aj dokázalo precítiť?

V živote existuje veľa oblastí, v ktorých dochádza k nedorozumeniam. Tou najrizikovejšou je nesprávny spôsob prejavovania lásky voči našim deťom.

Každý človek má svoj primárny JAZYK LÁSKY. Je to spôsob, akým najlepšie vnímame, že nás majú radi. Ak ste napr. typ, ktorého primárnym jazykom lásky je fyzický dotyk, veľmi pravdepodobne vám zamilované odkazy od svojej polovičky stačiť nebudú. Deti to vnímajú obdobne.

Je nesmierne dôležité, aby základom všetkých oblastí vývinu detí bola láska. 
Ak našu lásku vnímajú ako pravdivú, trvalú a bezpodmienečnú, budú oveľa prirodzenejšie zvažovať a akceptovať naše výchovné návrhy.

Srdečne vás pozývame vás na ZÁŽITKOVÝ WORKSHOP, kde vaše životy a životy svojich detí obohatíte o nasledovné:
– Lepšie pochopíte svoj a DETSKÝ SVET LÁSKY.
– Zistíte, aký je primárny SPÔSOB, ktorým vaše dieťa prijíma a vyjadruje lásku.
UVEDOMÍTE si dôležitosť bezpodmienečnej lásky.
INŠPIRUJETE sa spôsobmi, ako vnímavo vyjadrovať dieťaťu lásku, o ktorú stojí najviac.

PRE KOHO JE TENTO WORKSHOP URČENÝ?
Pre KAŽDÉHO, kto sa chce inšpirovať, ako dávať lásku tak, aby to bolo pre dieťa zrozumiteľné: rodičia, učitelia, vychovávatelia, animátori, dobrovoľníci, starí rodičia, atď.

KTO VÁS BUDE WORKSHOPOM SPREVÁDZAŤ?
Dve lektorky, dva odlišné svety,
ktoré spája láska k deťom a vášeň k osobnostnému rozvoju.

MARTINA MAGIC – profesiou kouč a srdcom mama. Je autorkou projektu „Koučingom k úspechom“. Mojím cieľom je preniesť koučovací prístup do výchovy a umožniť tak deťom niesť primeranú zodpovednosť a podporovať ich v samostatnosti a pozitívnom nastavení.

Okrem iného sa venujem lektorovaniu, dvojjazyčnej výchove a organizujem akcie osobnostného rozvoja. Som presvedčená, že kľúč k svojím úspechom má každý z nás v sebe. Inšpirujem ľudí žiť život, po akom túžia. Viac informácií: www.koucingomkuspechom.sk

PETRA RAGAS – profesiou lektor a mentor, s deťmi animátor. Venujem sa zážitkovému rozvoju detí, mládeže i dospelých. Aby ste aj vy objavili svoj potenciál! Autorka projektu „Rozumieme deťom“.
Utužujem vzťahy. A to najmä rodičov a ich detí alebo priateľov navzájom. Podpora osobného rozvoja detí, ale tiež ich rodičov považujem za kľúčový v ich vývoji! Nielen deti sa učia viacerými zmyslami naraz a učenie ukryté v hre ich baví – platí to pre všetkých. Vďaka skúsenostiam s veľkým počtom detí mám priestor skúšať, čo u detí funguje. Zistila som, že na prekonanie väčšiny problémov stačí kvalitne strávený čas s dieťaťom. Hlbšie pochopenie jeho túžob, motivácií, obáv a poskytnutie viac pozornosti. Pokiaľ deti nemajú dostatok pozornosti, prejavujú to pre nás často neprijateľne.

 

Náš workshop je zážitkový, pretože zažijete inšpiratívnu atmosféru s podobne zmýšľajúcimi účastníkmi. Dozviete sa nové pohľady na tému komunikácie s deťmi.

Info a ďalšie naše akcie a workshopy nájdete u nás na facebooku Rozumieme deťomSila rozvoja.

Registrácia na workshop je nutná a počet účastníkov je obmedzený! Dôvodom je individuálny prístup počas workshopu.

Tešíme sa na vás!
Petra Ragas & Martina Magic

Bc. Petra Ragas (Kubešová) alias NELKA - profesiou lektor a mentor, s deťmi bláznivý animátor, koordinátor akcií osobného rozvoja pre deti, mládež a dospelých. - vyštudovala som animátorstvo, andragogiku a sociálnu prácu.  - venujem sa zážitkovému rozvoju detí, mládeže i dospelých. Aby ste aj vy objavili svoj potenciál! Autorka projektu „Rozumieme deťom“. - utužujem vzťahy. A to najmä rodičov a ich detí alebo priateľov navzájom. Podpora osobného rozvoja detí, ale tiež ich rodičov považuje za kľúčový v ich vývoji! ♥ - nielen deti sa učia viacerými zmyslami naraz a učenie ukryté v hre ich baví - platí to pre všetkých. ☺ Preto sú naše workshopy interaktívne, zamerané na komunikáciu a rozvoj. - vďaka skúsenostiam s veľkým počtom detí mám priestor skúšať, čo u detí funguje. Zistila som, že na prekonanie väčšiny problémov stačí kvalitne strávený čas s dieťaťom. Hlbšie pochopenie jeho túžob, motivácií, obáv a poskytnutie viac pozornosti. Pokiaľ deti nemajú dostatok pozornosti, prejavujú to pre nás často neprijateľne.  Zúčastňujem sa takmer všetkých akcií a pobytov, vymýšľam nové a nové aktivity, s tímom prepájame srdiečka detí i dospelých, poukazujeme na balans v rodine. Vzdelávam druhých – ale najmä seba. :)

No Comments
Post a comment